S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.

BEST - AKVABRILA COLORMIX ARABICA

Zatravňovací dlažba BEST - AKVABRILA představuje novinku na českém trhu. Tvar je navržen tak, aby byl vhodný ke kombinaci i s jiným druhem dlažby, ideálně s dlažbou BEST - BRILA. Díky 3cm drážce, která protíná kámen přibližně v jedné třetině šířky, získáte zajímavou plochu s liniovými prvky. Dlažbě sluší zatravněné i kamennou drtí vysypané spáry. down Více informací
BARVA:
COLORMIX ARABICA
POVRCH:
STANDARD
VÝŠKA:
8 cm
Cena za m²:
763,00 Kč/m² bez DPH
923,20 Kč/m² s DPH
Zjistit dostupnost

Skladová dostupnost

close
Zjišťuji dostupnost
 Kč bez DPH
 Kč s DPH
Technické informace
Dokumenty ke stažení
Potřebujete poradit?
Moderní venkovní dlažba BEST – AKVABRILA je vhodná na pochozí plochy, nedoporučuje se pokládat do míst, kde jezdí auta. Spáry, které dlažba vytváří, můžete vysypat drobným kamenivem nebo zeminou promíchanou s travním semenem. Nezapomínejte ale na časté zalévání především v suchém a slunném počasí. Pokud se chcete zalévání vyhnout, zvolte raději k vyspárování kamínky. I tato varianta vypadá velmi pěkně.

Dlažba je vyrobena z vysoce pevnostního vibrolisovaného betonu, kde optimální poměr vrchní nášlapné a spodní jádrové vrstvy betonu zajišťuje maximální užitné vlastnosti dlažby. Dlažba je mrazuvzdorná a odolná povětrnostním podmínkám. Neublíží jí ani voda, ani chemické rozmrazovací látky.  
 
název skladebné rozměry (mm) počet množství (m2) hmotnost (kg)
výška délka šířka ks/vrstva vrstva paleta vrstva paleta
 BEST - AKVABRILA 80 600 300 6 1,08 8,64 184 1472
Technický list BEST - AKVABRILA
723 kB PDF
prohlášení o vlastnostech č. 005-1339 BEST 1339 DLAŽBA speciální
64 kB PDF
CERTIFIKÁT ISO - 9001,14001,45001,50001
951 kB PDF
Nevíte si rady s výběrem?
Máte v hlavě projekt ale nevíte, který z našich produktů bude pro vás nejvhodnější? Zkuste našeho průvodce výběrem – doporučíme vhodný materiál, povrchy a technické parametry.
Dřív než začnete stavět...
Jakou vybrat dlažbu nebo plot, který s vaším domem nejlépe ladí? Díky aplikacím BEST Visio to zvládnete hravě. Aplikace vám ukáží ideální dlažbu či plot přímo ve fotografii a zajistí správný výpočet potřebného množství materiálu.
Přijeďte si pro inspiraci
V každém z našich výrobních závodů najdete rozsáhlé venkovní i vnitřní vzorkovny, kde se můžete nechat inspirovat a důkladně si výrobky prohlédnout i osahat. Naši poradci se postarají, abyste při nákupu na nic důležitého nezapomněli.