S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.

Vše o nákupu

Nevíte si rady s nákupem? Potřebujete poradit jak správně vybrat zboží, zjistit jak je to u nás s dopravou, kdo vám zboží přiveze a kam, jak se o naše zboží postarat aby vám co nejdéle vydrželo nebo jak je reklamovat?

Doprava

Nakoupené zboží vám můžeme přivézt až k vám domů. Postaráme se o nakládku i vykládku, zajistíme hydraulickou paži pro manipulaci s těžkým zbožím. To vše za velmi zajímavé ceny.

Nebo si svůj nákup můžete odvézt z jedné z našich poboček rozmístěných po celé ČR.

Více o dopravě

Naše vzorkovny

Přijďte si prohlédnout vaše vybrané zboží. Poraďte se s našimi prodejními specialisty, například zda je vámi vybrané zboží skutečně to nejlepší pro váš projekt. Nechte si spočítat kolik přesně metrů nebo kusů zboží potřebujete. Inspirujte se od profesionálních architektů, kteří na vzorkovnách vystavěli řadu ukázkových projektů.

Hledat vzorkovny

Poradna

Nevíte, jak vybrat tu správnou dlažbu pro váš projekt a na co si dát pozor? Z čeho a jak se dá postavit vaše nové schodiště, nebo jak využít ztracené bednění originálně?

Zajímá vás, jak výrobky udržovat pro dlouhou životnost? Hledáte návod na pokládku nebo použití dlažby?

Hledat v poradně

Reklamace

Nakoupili jste zboží se kterým nejste 100% spokojení? Zjistěte jak vám můžeme pomoci, jaké zboží a vady je možné reklamovat a kam se obrátit, jak bude reklamace probíhat, jaké doklady budeme potřebovat a další tipy na hladký průběh.

Více o reklamacích