Obsluha strojů a zařízení suché strany pro závod Polerady

Náplň práce:

  • obsluha výrobní technologie a zařízení
  • výšková kontrola kvality vyrobených výrobků (vizuálně i měřícím přístrojem)

Požadavky:
•    min. výuční list
•    manuální zručnost, pracovitost, technické myšlení, spolehlivost, flexibilitu
•    praxe ve stavebnictví výhodou není podmínkou
•    uživatelská znalost práce na PC
•    dobrý zdravotní stav
•    práce ve 3 směnném provozu

Nabízíme:
•    zázemí stabilní firmy
•    stravenkový paušál
•    motivující mzdové ohodnocení, od 22.000 Kč do 26.000 Kč + výkonnostní složka mzdy až do výše 15.000 Kč
•    výplata v termínu
•    využití zaměstnaneckých výhod od O2 Family
•    benefity - vyšší příplatky za noční a víkendové směny, speciální příplatek za odpolední směny, příplatek za odpracované směny a dopravné,
•    náborový příspěvek ve výši 15.000 Kč
•    5 týdnů dovolené

Nástup ihned nebo dohodou, vhodné i pro absolventy.
Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte vedoucího závodu p. Žilku, na email martin.zilka@best.cz nebo se dostavte osobně : Polerady 117, Most.