Podnikové prodejny a vzorkovny

 

Naši dlažbu si prohlédnete kdykoliv

V našich prodejnách si v klidu prohlédnete zboží, které jste si předem vytipovali třeba na internetu. A porovnáte ho s dalšími variantami. Všechny podnikové prodejny BEST jsou totiž v areálu výrobních závodů a patří k nim i vzorkovny dlažby a dalšího zboží, kde najdete všechny naše výrobky pro venkovní architekturu.

Aby byl váš nákup ještě pohodlnější, je u každé naší podnikové prodejny ARCH CENTRUM. Místo, kde jednotlivé produkty uvidíte přímo při jejich využití. Navíc do něj máte přístup kdykoliv – 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Je tak jen na vás, kdy si přijdete pro inspiraci.

Kompletní sortiment BEST jen kousek od vás

Podnikové prodejny a vzorkovny dlažby BEST máte po ruce prakticky kdekoliv. Najdete je hned na 8 místech v České republice, od Plzně až po Ostravu.

Vždy přitom snadno zaparkujete hned u prodejny. Uvnitř si pak prohlédnete nejen vystavené zboží, ale v připraveném počítači také ukázky využití jednotlivých typů dlažby, palisád nebo například ztraceného bednění. Snadněji si tak představíte, jak budou tyto výrobky vypadat na vaší zahradě.

Poradíme s výběrem, objednávkou i dodáním

Nenecháme vás bloudit. Hned od příchodu do podnikové prodejny se vás ujme náš personál, který vám:

  1. poradí s výběrem,
  2. odpoví na veškeré technické otázky,
  3. pomůže spočítat, kolik metrů dlažby (nebo jiného zboží) potřebujete,
  4. ověří dostupnost zboží nebo termín výroby,
  5. poradí s objednávkou
  6. nebo pomůže s naplánováním nejvýhodnější dopravy.

Nebojte se však, že vás budeme rušit už při procházení ARCH CENTRA a nenecháme vás, abyste si vše prohlédli. Vždy vám dopřejeme dost času k načerpání inspirace. Zároveň jsou naši pracovníci vždy po ruce. A poradí vám, s čímkoliv potřebujete.

Jakmile máte vybráno a chcete si ověřit, jak bude daná dlažba (nebo cokoliv dalšího) vypadat na vaší terase, požádejte o vzorky s požadovaným povrchem a barvou. Zdarma vám je připravíme.

Doma si je v klidu porovnáte například s fasádou. A máte jistotu, že všechno ladí.