BEST - TERASOVÁ TRYSKANÁ 400 X 600 TOKARO

S venkovní dlažbou BEST – TERASOVÁ DLAŽBA vytvoříte vysněnou terasu nebo balkon. Použít ji samozřejmě můžete i na chodníky nebo jiné plochy, po kterých se nejezdí autem. Dlažba s tryskaným povrchem je také ideální pro okolí bazénů. Vybírat můžete z mnoha barev i rozměrů.

Další parametry: BARVA: TOKARO
POVRCH: TRYSKANÝ
VÝŠKA: 4 cm

Zadejte množství

Zjistit dostupnost
Zjišťuji…

Cena za m²:
543,30 Kč/m² vč. DPH (449,00 Kč/m² bez DPH)
Výsledná cena:
 Kč vč. DPH ( Kč bez DPH)

Technické informace

Dlažba BEST – TERASOVÁ je díky svému tryskanému vzhledu velmi žádaná na terasy, k bazénům, na balkóny či střešní zahrady. Povrchovou strukturu dlaždic vyrábíme z prvotřídních barevných drtí, které jsou dávkovány tak, aby vytvořily dokonalý poměr. Každou dlaždici jsme následně opracovali tryskáním ocelových kuliček. Dlažba tím získá hrubší povrch, po kterém se příjemně chodí a hlavně neklouže. Díky systéme QSAVE je povrch dlažby odolný vůči nečistotám a vám bude pro úklid stačit pouze proud čisté vody.

BEST – TERASOVÁ DLAŽBA nabízí na výběr několik tvarových a výškových variant pro pochozí plochy. Všechny můžete pokládat standardním způsobem do štěrkového podloží nebo k pokládce využijete plastové či pryžové terče. Velkou výhodu má tato pokládka především na střešních terasách nebo u bazénů. Voda, která by na povrchu mohla působit potíže, jednoduše odteče pod dlažbou. Navíc můžete vytvořit absolutní rovinu a spád opět skrýt pod dlažbu, která je na terčích snadno rozebíratelná.

Každá dlažba BEST – TERASOVÁ je mrazuvzdorná, pevná, odolná chemickým rozmrazovacím látkám i vodě a vydrží mnoho let. Záruku na dlažbu u nás máte 20 let.

Vzhledem k výjimečnosti formátu můžete nakupovat dlažbu po jednotlivých kusech. A pokud vás zajímají i jiné barvy, podívejte se na terasové dlažby s rozměrem 400 x 400 mm nebo 600 x 600 mm.

název skladebné rozměry množství na paletě spotřeba hmotnost
  mm     kg
  výška délka šířka ks ks/m² ks paleta
BEST - TERASOVÁ 40 400 600 72 17,28 4,17 23,00 1656

Mohlo by vás zajímat