BEST - TERASOVÁ RUVIDO 500 X 500 ŽLUTÁ

Dlažba na terase by měla být pevná, snadno udržovatelná a především krásná. Taková je dlažba BEST – TERASOVÁ s reliéfním povrchem RUVIDO. Povrch má jemnou a nepravidelně tvarovanou strukturu. Je velmi příjemný při bosé chůzi, je ideální k bazénu.

 

POVRCH
STANDARD - přirozená drsnost betonových povrchů TRYSKANÝ, VYMÝVANÝ -hrubší povrch vhodný k bazénům
Další parametry: BARVA: ŽLUTÁ
VÝŠKA: 5 cm

Zadejte množství

Cena za m²:
od 603,80 Kč/m² vč. DPH (499,00 Kč/m² bez DPH)

Technické informace

Dlažba BEST – TERASOVÁ je díky svému reliéfnímu povrchu velmi žádaná na terasy, k bazénům, na balkóny či střešní zahrady. Dlaždice vyrábíme z prvotřídních materiálů a pomocí moderní technologie vytváříme neobyčejnou, jemně zvlněnou reliéfní strukturu. 

Vybírat můžete ze dvou čtvercových formátů 400x400 nebo 500x500 mm a ze tří žádaných barev. Barvu dlažby doporučujeme volit s přihlédnutím k okolí dlážděné plochy. Karamelová barva je přirozená a lépe splyne s okolím. Bílá barva působí luxusním dojmem, ale počítejte s náročnější údržbou. Pro snadnější údržbu vám můžeme nabídnout lakovanou povrchovou úpravu. Dlažba vám bude sloužit a dělat radost desítky let.  

Betonovou dlažbu BEST – TERASOVÁ s povrchovým reliéfem RUVIDO můžete pokládat standardním způsobem do štěrkového podloží nebo k pokládce využijete plastové či pryžové terče. Velkou výhodu má tato pokládka především na střešních terasách nebo u bazénů. Voda, která by na povrchu mohla působit potíže, jednoduše odteče pod dlažbou. Navíc můžete vytvořit absolutní rovinu a spád opět skrýt pod dlažbu. Dlažba na terčích je snadno rozebíratelná.

Každá dlažba BEST – TERASOVÁ je mrazuvzdorná, pevná, odolná chemickým rozmrazovacím látkám i vodě a vydrží mnoho let. Záruku na dlažbu u nás máte 20 let.

Vzhledem k výjimečnosti formátu můžete terasové dlažby objednávat po jednotlivých kusech.

název skladebné rozměry množství na paletě spotřeba hmotnost tonáž max. do 24t
  mm     kg  
  výška délka šířka ks ks/m² ks paleta včetně palety palet
BEST - TERASOVÁ 50 500 500 56 14,00 4,00 31,00 1736 1766 13 182,00

Mohlo by vás zajímat