BEST - MAESTRA II COLORMIX ARABICA

Novinkou mezi plotovými prvky je BEST – MAESTRA. Můžete tak mít zcela nový, neokoukaný systém, který určitě zaujme každou návštěvu, sousedy i kolemjdoucí. Tvarovku jsme navrhli a vyrobili tak, aby ladila s moderním trendem a zároveň splnila požadavek nenáročné stavby.

Další parametry: BARVA: COLORMIX ARABICA
POVRCH: STANDARD
VÝŠKA: 15 cm

Zadejte množství
ks

Zjistit dostupnost
Zjišťuji…

Cena za ks:
151,30 Kč/ks vč. DPH (125,00 Kč/ks bez DPH)
Výsledná cena:
 Kč vč. DPH ( Kč bez DPH)

Technické informace

Jedná se o systém tří typů, které se doplňují a vytvářejí jednoduchou a zároveň zajímavou zeď. Tvarovka BEST – MAESTRA má podlouhlý tvar, rovný povrch opatřený zkosenými hranami a na horní hraně úskok, který vytváří zajímavý detail celého plotu.

Aby vaše zahrada a dům byly dokonale barevně sladěné, nabízíme vám plotové prvky BEST – MAESTRA hned v 7 odstínech. Vybírat můžete z jednobarevných odstínů i z colormixů. Je jen na vás, kterou barvu vyberete. Dokonalý plot čeká na vaše rozhodnutí.  

Betonové tvarovky BEST – MEASTRA jsou nejen nové, neokoukané a nabízí řadu barevných variant, ale také maximálně pevné a mrazuvzdorné. Využijete je tak například pro stavbu:

  • betonových plotů,
  • dělicích prvků,
  • protihlukových stěn,
  • opěrných a okrasných zdí.

 

Vždy se přitom můžete spolehnout, že vydrží ve skvělé kondici spoustu let.

Jednotlivé typy prvků BEST – MAESTRA jsou navrženy tak, aby vám zjednodušily práci a navzájem se doplňovaly. Při stavbě plotu se kladou tvarovky podobně jako cihla na vazbu, spára nesmí probíhat ve více řadách nad sebou.

BEST – MAESTRA I … prvek určený pro průběžnou zeď 

BEST – MAESTRA II … krajové prvky (celý a poloviční kámen, které dodáváme společně v optimálním poměru)

BEST – MASTRA III ... prvek určený pro sloupky

Všechny plotové prvky BEST – MAESTRA jsou z prostého vibrolisovaného betonu. Vnitřek tvarovky BEST – MAESTRA je dutý, tříkomorový, vhodný pro probetonování (poloviční prvek má pouze 1 komoru).

Spolu s tvarovkami si můžete objednat i pozinkované úchyty na plotové výplně různých délek a tvarů, které vám pomůžou vytvořit plot podle vašich představ. Nezapomeňte ani na zákrytové desky, které vám plot doladí k dokonalosti a navíc chrání před stékající vodou.

UPOZORNĚNÍ: Při realizaci je nutno brát ohled na aktuální klimatické podmínky. Teplota výplňového betonu nesmí klesnout pod 5° C a tvrdnoucí beton nesmí být vystaven účinkům mrazu. Potřebná doba nutná k dokonalému vytvrdnutí betonu je 28 dnů.

název skladebné rozměry množství hmotnost poznámka
  mm ks kg  
  výška délka šířka vrstva paleta ks paleta  
BEST - MAESTRA II 150 600 300 4+4 16+16 32/17 784 na vrstvě 4 koncové a 4 poloviční koncové prvky

Mohlo by vás zajímat